At Hollywood :]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


At Hollywood!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
*bubbLes
Admin
Admin
*bubbLes


Mesaje : 1072
Data de înscriere : 05/12/2009
Varsta : 28

♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ Empty
MesajSubiect: ♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦   ♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ I_icon_minitimeMier Dec 30, 2009 10:03 pm

♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦





Miley Cyrus: o fata f frumoasa si bogata, cea mai populara din liceu. Este iubita lui Miguel de un an, cei doi nu s`au vazut de doi ani si s`au cuplat pe internet.Miley este o fire sincera si buna chiar daca este crescuta intr`o familie de milionari dar are si ea capriciile ei.
♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ 51st+Annual+Grammy+Awards+Arrivals+-myUqiKGDRSl

Anahi: extrem de frumoasa si inteligenta.Are cea mai mare medie din tot colegiul chiar daca familia ei nu este milionara.Nu il cunoaste personal pe Alfonso doar din spusele celei mai bune prietene, Miley.
♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ Rbd_anahi

Alfonso : Oriunde ar fi este foarte popular si foarte atractiv. Acum doi ani a trenbuit sa se mute la un alt colegiu numit Inglaterra din cauza noul serviciu al tatalui sau.Acolo a cunoscut 3 personae care ii sunt si in ziua de azi cei mai buni prieteni,Chace si Demi Lovato. Joe i`a cunoscut datorita faputlui ca parintii lor lucreaza la aceasi firma.
♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ Alfonso_Herrera_1231023699_2

Chace Crawford el este cel mai bun prieten al lui Miguel, adora sa joace bascket la fel ca si alfonso. El etse cel mai bun prieten a lui demi si chiar daca nu a recunoscut este foarte indragostit de ea.
♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ Chacecrawford300
Demi lovato: este o fata f buna si chiar daca nici ea u recunoaste este la fel de indragostita de cel mai bun prieten al ei Chace
♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ Demi-lovato-02_nc
Nick: Este noul coleg, este un baiat f ambitios,destept cu simtul umorului.
♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ Nick_jonas2Nick-Jonas
Sus In jos
*bubbLes
Admin
Admin
*bubbLes


Mesaje : 1072
Data de înscriere : 05/12/2009
Varsta : 28

♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ Empty
MesajSubiect: Re: ♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦   ♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ I_icon_minitimeMier Dec 30, 2009 10:28 pm

Any: nici chiar asa miley!ahh am vazut acum pe…………
Profesoara le intrerupe intrand in clasa.
Profesoara: copii va rog sa faceti umpic de liniste pentu ca vreau sa vi prezit pe noi vostri colegi. Primul de numeste Chace Crawforf, al doua este Demi Lovato si la fel ca domnul Chace vine de la Ingaterra. Al treilea se numeste Nick si vine din Italia.
Cand la vazut miley a intrat in stare de soc era cel mai frumos baiat pe care il vazuse in toata viata ei. In cateva secunde s`a facut rosie la fatza.
Any: Miley! Esti bine? Ce ai patit? Esti rosie in obraji.
Any asteapta un raspuns de la Miley dar acesta nu spune nimic.
Prof: Si ultimul este Alfonso si el vinte tot de la Inglaterra. Lui Any nuii venea sa creada ceea ce vedea. Era chiar baiatil pe care il vazuse pe cordior.
Miley: Alfonso???? a sarit de pe scaun si l`a imbratisat
Any se uita la cei doi mirata pana si`a dat seama ca acela era chiar iubitul lui Miley.
Alfonso: Miley! Am vrut sa iti fac o surpriza si de aceea nu ti`am spus ca ma intorc.
Miley: Ar fi trebyut sa ma inanuti ♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ 728616 dar si as ama bucur foarte mult ca te`ai intors.
Profa: Bine. Bine. Gata dra. Cyrus la locul tau.Acum sa vad unde va asez pe voi 4.
Chace si Demi in spatele lui Kevin si Melany iar voi doi in spatele lui Miley si a lui Anahi.

Atunci Alfonso si`a dat seama ca acea fata era cea pe care o vazuse mai devreme, se priveau adanc si cu pasiune amandoi pana acesta a ajuns la locul sau,Anahi nu il putea evita chiar daca stia ca este iubitul celei mai bune prietene, nici el nu o putea evita chiar daca si`a dat seama ca avnd in vedere ca sta langa iubita lui sunt prietene.
Profa: Vreau sa va informez ca acest an va fi o petrecere in colegiu, ca in fiecare an pentru aniversaera acestuia, anul acesta ne`am gandit sa facem un concurs de karaoke unde elevii vor canta in duet, cine vrea sa participe sa isi scrie numele pe foaie de pe catedra, va veti alege singuri partenerul, dar cu siguranta sa fie fata-baiat, cea mai buna pereche va primi un seara in cel mai bun restaurant din oras, asa ca va puteti inscrie, eu ma duc sa vorbesc cu un parinte, inercati sa nu daramati colegiul.
La majaoritatea clasei nu prea le`a placut ideea de karaoke dar bineinteles ca au fost elevi care au adorat ideea printre care si : Melany,Kevin si Miley.
Miley: Mi`a placut ideea, normal ca ma voi inscrie!
Anahi: Eu una, mai bine trec peste asta! Nu imi place sa ma vada lume mai ales pe o scena.
Miley: Daca nu vrei nu te voi obliga sa participi dar mi`ar fi placut, oricum tu alfonso?ai de gand sa te inscrii si sa canti cu mine?
Alfonso: Nuu.nici mort, eu nu cant, nu te supara Miles dar eu cant doar in dus.
Miley : Uita`te la el, altu care ma lasa singura.
Alfonso: Imi poti cere orice numai nu sa cant.
Miley : E ok :P . si tu nick ai de gand sa te inscrii?
Nick: Cine eu???Nuuuu!!!Nu sunt deloc un bun cantaret, imi place sa dansez…dar totusi nu mi`ai spus cum te cheama.

Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 985
Data de înscriere : 02/12/2009

♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ Empty
MesajSubiect: Re: ♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦   ♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 5:43 pm

O ador! E super tare :x
Vreau Miley cu Nick
Si Anahi cu Alfonso!
Sus In jos
https://mypinklife.forumgratuit.ro
Deea.:]
Your world is my world
Your world is my world



Mesaje : 69
Data de înscriere : 16/12/2009

♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ Empty
MesajSubiect: Re: ♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦   ♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 5:43 pm

Interesant.
NEXT.
Sus In jos
*bubbLes
Admin
Admin
*bubbLes


Mesaje : 1072
Data de înscriere : 05/12/2009
Varsta : 28

♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ Empty
MesajSubiect: Re: ♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦   ♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 6:31 pm

Vrei tu cam multe cupidon Laughing ♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ 687157
Sus In jos
*bubbLes
Admin
Admin
*bubbLes


Mesaje : 1072
Data de înscriere : 05/12/2009
Varsta : 28

♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ Empty
MesajSubiect: Re: ♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦   ♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ I_icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 6:33 pm


Miley: aii ce ametita sunt!Am uitat sa ma prezint!Ma numesc Miley….Miley Cyrus!Incantata!
Miley ii iintinte mana
Nick: Incatat sunt eu Miley! Uitandu`se fermecator in ochii ei ii da mana. Cand cei doi si`au atins corpurile au simtit un curent puternic si fulgerator pe sirea spinarii.
Miley: eee…..bine, daca deja ne`am prezentat, eu va prezint pe cea mai buna prietena a mea Anahi, tu alfonso, o cunosti dupa numai, mereu cand vorbem pe net iti povesteam despre ea.
Alfonso: deci tu esti faimoasa Anahi!Ma bucur mult sa te cunosc!
Anahi: placerea e a mea, alfonso! Cei doi si`au dat mana si`au dat mana si au simtit cum li se face pilea de gaina iar bataile inimii sunt din ce in ce mai puternice.
Nick: Si eu ma bucur sa te cunsc Annie.
Any: Bunvenit in colegiu, Nick!
Nick: Incantat Alfoso.
Alfonso: La fel colegutzule.
Intre timp Chace si Demi se indreptau spre banca lui Alfonso.
Chace: Alfonso, ei sunt Kevin si Melany
Kevin: Incantat Alfonso, me numesc Kevin. Lui Melany nu ii venea sa creada ce bombon are in fatza ochilor.
Melany: INCANTATA ALFONSOOO EU SUNT MELANY…. Ii sare in brate.
Miley: eiieiieii!!!Ce face in bratele iubitul meu?Du`te si i`al in brate p Kevin!De aia e iubitelul tau.
Any: gata fetele nu va certati
Alfonso: eee…schimband subiectul vii prezint pe prietenii mei, Chace si Demi Lovato.
Chace & Demi: Incantati
Alfonso: Ea, e Miley
Chace: In sfarsit cunosc iubita celui mai bun prieten al meu.
Alfonso: jeje, el este Nick, colegutzul meu de banca, iar ea este Anahi, cea mai buna prietena a lui Miley.
Chace: aaa nu ea este tipa pentru care te topeai mai devreme?
Alfonso si anahi nu stiau ce sa zica!Alfonso voia sa il omoare pe Chace iar Anahi era rosie in obraji.
Miley: Pardon?????Cum vine asta ca iubitul meu ii facea ochi dulci celei mai bune prietene???aaa!!!Deci despre Alfonso voiai sa imi zici ca l`ai cunoscut inainte sa vina profesoara!!!de aia te`ai intors rosie in obraji cu un zambet giganitc!Acum stiu ca ai avut un motiv intemeiat pentru care ai intarziat atata.
Miley a iesit f suparata din clasa trecand pe langa Anahi si Alfonso iar Chace se dusese tiptil spre banca lui.
Sus In jos
Continut sponsorizat





♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ Empty
MesajSubiect: Re: ♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦   ♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦ I_icon_minitime

Sus In jos
 
♦♥Din mσmέnτυl in cάяє τe`am važμτ♥♦
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
At Hollywood :]  :: Art! :: Fan Fiction :: Web-Novele-
Mergi direct la: