At Hollywood :]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


At Hollywood!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ma` story...Ma` life.:]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Deea.:]
Your world is my world
Your world is my world



Mesaje : 69
Data de înscriere : 16/12/2009

Ma` story...Ma` life.:] Empty
MesajSubiect: Ma` story...Ma` life.:]   Ma` story...Ma` life.:] I_icon_minitimeMier Dec 16, 2009 3:54 pm

"Stupiditatzi,aiureli....Ma intreb cateodata...De ce oare exist?"Ce'nseamna viatza?.....
Intrebari frecvente pe care le intreb mie....Fara raspuns....Sunt un simplu om....O simpla vietate....O simpla "fetita".....Am parul mediu,saten...Ochii caprui...11 ani....
Eram micutza si aveam parul cretz....Da...Faceam mooolte tampeni...eram MICA!...
Acum am 11 ani,sunt cls a5a si am multzi prieteni.....Sunt mai mari decat mine...si...Ce?..Care'i problema?....Intru in probleme dar ma scot astia mai mari...Probbabil asta e cel mai mare avantaj p care il ai cand ai prieteni mai mari dkt tine...Si acum...Tipul de care imi place...Duh...Il cheama Robert,face 14 ani in aprilie...Are o sora,Gabriela...E BF k mn.....Si...De cand il cunosc,de ccand vb cu el la tel sau pe mess simt ca il adoor...Am plans de multe ori pentru el...Am ascuns lacrimile p care le'am varsat pentru el.....

-------------------------

Bubu`-e ma` bf pe care o `besk si ma ajuta mereu....Dea...Sntem prietene de mult,si ne cunoastem foarte bine...Suntem colege de clasa....Si stiu ca vom fii si peste 10 ani...
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 985
Data de înscriere : 02/12/2009

Ma` story...Ma` life.:] Empty
MesajSubiect: Re: Ma` story...Ma` life.:]   Ma` story...Ma` life.:] I_icon_minitimeMier Dec 16, 2009 4:00 pm

Oh da! Si bubu te iubesteeeee! Ma` story...Ma` life.:] 364380
Robert in sus robert in jos Laughing)!
Sus In jos
https://mypinklife.forumgratuit.ro
Deea.:]
Your world is my world
Your world is my world



Mesaje : 69
Data de înscriere : 16/12/2009

Ma` story...Ma` life.:] Empty
MesajSubiect: Re: Ma` story...Ma` life.:]   Ma` story...Ma` life.:] I_icon_minitimeMier Dec 16, 2009 4:02 pm

Daaa!;x
Da` acu` e la sanius si nu pot vorbii q el.Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ma` story...Ma` life.:] Empty
MesajSubiect: Re: Ma` story...Ma` life.:]   Ma` story...Ma` life.:] I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ma` story...Ma` life.:]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
At Hollywood :]  :: Fun :: Off-
Mergi direct la: